Rihanna Hindistan’daki konser çıkışında muhabirlerle fotoğraf çekildi

Hindistan’ın en zengin adamı Mukesh Ambani‘nin 28 yaşındaki oğlu evleniyor. 2018’de kızınının düğünün için 100 milyon dolar harcayan Ambani’nin Rihanna ve illüzyonist David Blaine ile anlaştığı belirtilmişti.

AYLAR SONRA İLK KEZ SAHNEDE

Barbadoslu şarkıcı, düğün öncesi düzenlenen partide sahne aldı. 2023 Super Bowl performansından bu yana ilk kez sahneye çıkan Rihanna’nın sosyal medyada yayınlanan videoları viral oldu.

HANGİ ŞARKILARINI SÖYLEDİ?

Rihanna, milyarderin düğün öncesi verdiği Jamnagar’daki partide unutulmaz bir performansa imza attı. “Work”, “Wild Thoughts”, “Birthday Cake”, “Pour It Up” ve “Pose” gibi şarkılarını seslendiren Rihanna, dansçılarla özel bir koreograf da hazırladı.

NE KADAR KAZANDI?

Peki Rihanna’yı sahnelere döndüren bu düğün, ona ne kadar kazandırdı? Daily Mail’in haberine göre, yaklaşık bir buçuk saat sahnede kalan Rihanna 6,33 milyon dolar aldı.

Anant, Mukesh Ambani’nin en küçük çocuğu. Forbes’a göre, iş insanının toplam serveti 116 milyar dolar.

Mukesh Ambani‘nin oğlu Anant ve nişanlısı Radhika Merchant daha sonra sahneye çıkarak konuşma yaptı.

ÜÇ GÜN SÜRECEK

Ambani ailesi, performans sonrası Rihanna’ya sahnede eşlik etti. Şarkıcının katıldığı parti, üç gün sürecek olan düğünün ilk günüydü.

GAZETECİLERLE FOTOĞRAF ÇEKTİRDİ
Konser çıkışında kendisini görüntüleyen gazetecilere Rihanna jest yaptı. Tüm gün kendisini takip eden muhabirle fotoğraf çektirdi.
patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x