Polat’ın arkadaşıydı: Mal varlığına el konuldu

Dilan Polat ve Engin Polat, haftalardır Türkiye gündeminin birinci sırasında. Kara para akladıkları ve vergi kaçırdıkları iddiaları ile tüm mallarına el konulan Dilan-Engin Polat çifti, yakın arkadaşları olan bir fenomeni de yaktı. Dilan Polat’ın eski ortağı ve arkadaşı sosyal medya fenomeni Nez Demir’in de tüm malvarlığına el konuldu.

Bu süreçte Polat’ın eski ortağı ve bir dönem yakın dostu olan Nez Demir’in güzellik merkezine de bu soruşturma sıçradı. Her ne kadar fenomen konuyla alakası olmadığını söylese de Nez Demir’in mal varlığına da el konuldu.

AĞLAYARAK İSYAN ETTİ

Fenomen sosyal medyada açıklama yaparak şunları söyledi:

“Arkadaş kurbanıyım. Yeni şirketlerimin ismi geçen şirketlerle ilişkisi yok, 3 yıl önce olan ortaklıkta da bir sıkıntı yok. Devlet de diyor ki inceleyene kadar tedbirimi bir koyayım. Peki benim buradaki mağduriyetim ne olacak? Servetim yok, el koyulacak bir şeyim yok, böyle şeylerin içinde olmak bile onur kırıcı benim için. Ben bu incelemenin herkesten daha çok hızlı sonuçlandırılmasını istiyorum. Bana tedbir geldi 40 yıllık esnaf babama geldi, ben maaş ödüyorum, kira ödüyorum… Bütün yetkililere rica ediyorum, beni gözaltına da alabilirler, ifadeye de çağırabilirsiniz, koşa koşa gelirim lütfen.”

Nez Demir mağdur olduğunu vurgulayarak tedbir yüzünden parasını kullanamadığını söyledi ve ağlayarak bu sürecin bitmesini istedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x