Melisa Sözen saçlarını kısacık kestirdi!

Daha önce ‘Çemberimde Gül Oya’, ‘Bir Bulut Olsam’, ‘Muhteşem Yüzyıl’, ‘Kırmızı Oda’ gibi dizilerde rol alan Melisa Sözen, uzun yıllardır Mor ve Ötesi grubunun solisti Harun Tekin ile gözlerden uzak bir aşk yaşıyor. Aşıklar zaman zaman birlikte çekilen fotoğraflarını da takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmiyor.

“İYİ Kİ DOĞDUN SEVGİLİM”

Sözen, geçtiğimiz haziran ayında uzun süredir aşk yaşadığı Harun Tekin’in 44’üncü yaşını kutlamıştı. Tekin’in çocukluk fotoğrafını paylaşan oyuncu, “İyi ki doğdun sevgilim, seni çok seviyorum” ifadelerini kullanmıştı.

“EVLENMEYİ DÜŞÜNMÜYORUZ”

Oyuncu, son olarak ilişkisiyle ilgili, “Mutlu sağlıklı huzurlu devam ediyoruz. Evlenmeyi düşünmüyoruz. Bu halimizle devam ediyoruz böyle mutluyuz” açıklamasında bulunmuştu.

İMAJ TAZELEDİ

Son olarak dijital bir platformda yayınlanan ‘Biz Kimden Kaçıyorduk Anne?’ dizisiyle izleyici karşısına çıkan Melisa Sözen saçlarını kısacık kestirdi.

TAKİPÇİLERİNİ İKİYE BÖLDÜ

Melisa Sözen’in yeni imajını görenler ikiye bölündü. Kimi güzel oyuncuya “Eskiye dön” derken kimi de “Çok yakışmış bambaşka biri olmuşsun” dedi. Pınar Deniz ve Ezgi Moa gibi ünlü isimler de Sözen’i çok beğendi.

 

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x